Jerzy Boczo艅

Prezes Fundacji

Wsp贸艂za艂o偶yciel Fundacji RC. Kopalnia wiedzy o聽trzecim sektorze. Konsultant i聽ekspert program贸w m.in.聽Umbrella Project UNDP, Consensus, Civic Dialogue, Forum na聽rzecz Wychodzenia z聽Bezdomno艣ci, Polskiej Fundacji Dzieci i聽M艂odzie偶y. W聽latach 2002 鈥 2008 Przewodnicz膮cy Zarz膮du Og贸lnopolskiej Sieci SPLOT. Jest autorem poradnik贸w 鈥濻tandaryzacja Us艂ug Spo艂ecznych鈥 i聽鈥濨udowanie partnerstwa鈥. Cz艂onek Komitetu Ekspert贸w i聽wsp贸艂autor 鈥濵odelu wsp贸艂pracy administracji publicznej z聽organizacjami pozarz膮dowymi鈥. Laureat Nagrody Polskiej Fundacji Dzieci i聽M艂odzie偶y w聽roku 2001 鈥瀦a dokonywanie zmiany spo艂ecznej w聽艣rodowisku鈥 oraz聽VIP 鈥 Wolontariat 2006. W聽2011 Odznaczony Krzy偶em Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski a聽w聽2015 roku Nagrod膮 Obywatelsk膮 25-Lecia Samorz膮dno艣ci w聽Polsce.