Antonina Paplińska

Wiceprezes Fundacji

Ukończyła Nauki Polityczne na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza i podyplomowe Studium z Metod Badań Społecznych i Rynkowych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez ponad rok pracowała, jako wolontariuszka w Human Rights Center w Tbilisi. W ramach Fundacji RC odpowiedzialną za koordynacje i nadzór nad realizowanymi projektami, doradztwo w ramach Centrum Organizacji Pozarządowych a także działania badawczo – rozwojowe oraz monitoring i ewaluację. Na co dzień zaangażowana w funkcjonowanie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, ale także szereg innych inicjatyw.