Antonina Papli艅ska

Wiceprezes Fundacji

W ramach Fundacji RC jest odpowiedzialna za koordynacj臋 i nadz贸r nad realizowanymi projektami, doradztwo w ramach Centrum Organizacji Pozarz膮dowych, a tak偶e dzia艂ania badawczo 鈥 rozwojowe oraz monitoring i ewaluacj臋. Uko艅czy艂a Nauki Polityczne na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza i podyplomowe Studium z Metod Bada艅 Spo艂ecznych i Rynkowych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez ponad rok pracowa艂a jako wolontariuszka w Human Rights Center w Tbilisi.  Na co dzie艅 zaanga偶owana w funkcjonowanie O艣rodka Wsparcia Ekonomii Spo艂ecznej, ale tak偶e szereg innych inicjatyw.