Anna

Animatorka
i koordynatorka funduszu Akumulator Spo艂eczny na miasto Sopot

wizyt贸wka

Jestem liderk膮 jednego z najstarszych klub贸w mam w Gda艅sku i t膮 rol臋 pe艂ni臋 od 2012 roku. Z Fundacj膮 zwi膮za艂am si臋 w 2017 roku kiedy to zdecydowa艂am si臋 na przeniesienie spotka艅 klubowych z Moreny do centrum Wrzeszcza.
Z wykszta艂cenia jestem muzykiem, nauczycielem NPR i dietetykiem, a dzi臋ki macierzy艅stwu lepiej rozumiem rodzic贸w, ich potrzeby i w膮tpliwo艣ci.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju r臋kodzie艂o, pi臋kne przedmioty z dusz膮 i gotowanie, a moje serce skrad艂a idea ZERO WASTE i UPCYKLINGU. Najbardziej relaksuje mnie przesadzanie kwiat贸w i d艂ugie spacery z psem po Tr贸jmiejskim Parku Krajobrazowym.

Nadal prowadz臋 Klub Mam Gda艅sk, a w Fundacji odpowiadam za Animacj臋 w Domu S膮siedzkim w Pa艂acu i wsp贸艂koordynowanie funduszu Akumulator Spo艂eczny.