Anna

Animatorka
i koordynatorka funduszu Akumulator Społeczny na miasto Sopot

wizytówka

Jestem liderką jednego z najstarszych klubów mam w Gdańsku i tą rolę pełnię od 2012 roku. Z Fundacją związałam się w 2017 roku kiedy to zdecydowałam się na przeniesienie spotkań klubowych z Moreny do centrum Wrzeszcza.
Z wykształcenia jestem muzykiem, nauczycielem NPR i dietetykiem, a dzięki macierzyństwu lepiej rozumiem rodziców, ich potrzeby i wątpliwości.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju rękodzieło, piękne przedmioty z duszą i gotowanie, a moje serce skradła idea ZERO WASTE i UPCYKLINGU. Najbardziej relaksuje mnie przesadzanie kwiatów i długie spacery z psem po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Nadal prowadzę Klub Mam Gdańsk, a w Fundacji odpowiadam za Animację w Domu Sąsiedzkim w Pałacu i współkoordynowanie funduszu Akumulator Społeczny.