Wyniki jesiennego naboru Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego 2020

Druga tura wniosków w ramach tegorocznej edycji Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego zakończona i rozstrzygnięta!

Zwycięzcami konkursu w kategorii organizacji pozarządowych są m.in. Stowarzyszenie „Przyjazne Pomorze” z projektem pt.: „Dla malucha i Starszaka gratka to nie byle jaka…”, Stowarzyszenie Magnolia z „Mikołajkowymi warsztatami familijnymi”, Stowarzyszenie Łódź Ratunkowa” – „Łączy nas ogród” oraz Klub Sportowy Qumple – „Planet lovers – zrób coś dla siebie i planety edycja2.0”.

Natomiast w grupach nieformalnych mini-granty dostała m.in.: Wspólnota Ogrodowa Heweliusz za projekt pod nazwą „Wytchnienie w epidemii – jesień” , Drużyna Św. Mikołaja z inicjatywą „Święty Mikołaj in back” i „Muzycznie zakręceni” za „Integrację muzyków z Wrzeszcza ze środowiskiem lokalnym”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenie w realizacji inicjatyw. Bez obaw, Gdański Fundusz Sąsiedzki powróci na wiosnę 2021.

Szczegóły wyników, w tym listy rankingowe dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, znajdują się na stronie: http://gfs.org.pl/2020/09/30/rozstrzygniecie-jesiennego-naboru-gdanskiego-funduszu-sasiedzkiego-2020/