VIII Spotkanie Klubowe z Dniem Ojca w tle

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca.

🔸 Z tej okazji najbliższe Spotkanie Klubowe Fundacja RC zdominuje tematyka rodzicielska. Gośćmi Jerzego Boczonia będą:
👉 Anna Rogalska-Bućko – Liderka Klub Mam Gdańsk w Pałacu, działającego w naszym Domu Sasiedzkim,
oraz
👉 Mariusz Kowalik – Lider Gdańskiego Klubu Ojca, autor audycji „Radiowy Klub Ojca” w Radio Gdańsk S.A..

Porozmawiamy o funkcjonowaniu klubów ojca i klubów mam, a także o działaniach na rzecz rodziny w sektorze pozarządowym. 👍

Startujemy we wtorek o godzinie 16:30 ⏰ na głównym profilu Fundacja RC. Serdecznie zapraszamy!