UWAGA! Wizyta studyjna szlakiem pełnym pasji

Zastanawiasz się jak realizować swoje pasje i zarażać nimi innych? Chcesz podejrzeć ciekawe pozarządowe inicjatywy? Szukasz inspiracji? Chcesz poznać doświadczenia organizacji pozarządowych działających w nietypowych obszarach?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco rusz z nami „Szlakiem pełnym pasji” już w najbliższy piątek 27 października ! Odkryjmy ciekawe, pozarządowe zakątki Trójmiasta!

Masz szansę poznać takie podmioty jak:

• Fundacja Ramtamtam, która prowadzi salki prób i nagrań dla młodych artystów i nie tylko
  • Fundacja Retrokomp – pasjonatów retro techniki, którzy przygotowują Muzeum Techniki
  • Opowiadacze historii z Dolnego Miastapasjonaci historii dzielnicy – prowadzą spacery, wydają przewodniki i prowadza portal dzielnicowy
  • Fundacja Tax – prowadzącą Escape Room Center na terenie dawnej Stoczni

Jeśli więc chcesz podładować akumulatory dobrą energią  czekamy na Twoje zgłoszenie do 24 października pod adresem: biuro@fundacjarc.org.pl lub numerem telefonu 58 344 40 39.

Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu „Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych 2017” finansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Program wizyty: Szlak pełen paasji