UWAGA! Spotkanie informacyjne dot. procesu rewitalizacji

Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dot. procesu rewitalizacji na terenie Miasta Gdańska. W trakcie spotkania spróbujemy wyjaśnić czym jest rewitalizacja, jakie pełni funkcje, jakie są jej prawne i administracyjne uwarunkowania i przede wszystkim jak sam proces przebiega na terenie naszego Miasta. Poznamy także dobre przykłady i dowiemy się kto i jak może wziąć udział w tym procesie i co najważniejsze dlaczego warto się włączyć w tego typu działania. Więc jeśli hasło „rewitalizacja” wciąż jeszcze brzmi dla Was nieco mgliście postaramy się je wyjaśnić. Przyjdź i zadaj swoje pytanie ekspertowi!

Spotkanie odbędzie się 10 maja o godz. 17:00 w siedzibie Fundacji RC przy Al. Grunwaldzkiej 5, a poprowadzi je Jakub Szlachetko z Instytutu Metropolitalnego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 8 maja na adres antonina.paplinska@fundacjarc.org.pl .

Serdecznie zapraszamy!