UWAGA! Nowożeńcy sierpnia ’80 poszukiwani!

Szukamy par, które między sierpniem a grudniem 1980 roku powiedziały sobie „tak” w dawnym Pałacu Ślubów przy al. Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku. W tym czasie narodziła się tradycja składania przez nowożeńców kwiatów pod powstającym pomnikiem Poległych Stoczniowców 1970. Wspomnienia chcemy uwiecznić w formie zdjęć, nagrań i wywiadu. Zwieńczeniem będzie wystawa fotografii, zaplanowana na sierpień. Akcja realizowana jest w ramach projektu ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ, organizowanego przez ECS, a projekt realizuje Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych Fundacja RC. Kontakt: e-mail: antonina.paplinska@fundacjarc.org.pl i tel.: 58 344 40 39. Czekamy do 15 lipca. Pomóżcie nam, zapytajcie rodziców, dziadków, sąsiadów i pomóżcie nam szukać!