GIVING CIRCLE Gda艅sk vol. 2

Giving Circle to聽nadzwyczajne wydarzenie charytatywne, kt贸re pozwala w jednym miejscu zebra膰 grup臋 os贸b ch臋tnych wesprze膰 dzia艂ania spo艂eczne. Przypomina to crowdfunding, czyli popularne zrzutki przez Internet, tyle 偶e realizowane jest na 偶ywo.

Fundusz AKUMULATOR SPO艁ECZNY razem z organizacj膮 PRACODAWCY POMORZA oraz OMIDA GROUP serdecznie zaprasza na drugie Giving Circle w Tr贸jmie艣cie. Spotkajmy si臋 3 grudnia (wtorek) o 19:00 w Sky Club, gdzie przy lampce wina wys艂uchamy prezentacji projekt贸w, na kt贸re b臋dziemy zbiera膰 fundusze.

Podczas wydarzenia 3 grudnia zostan膮 zaprezentowane 3 projekty:

>聽Kszta艂cenie lider贸w spo艂ecznych na Pomorzu 鈥撀Fundacja Columbus

>聽Rozw贸j kultury w艣r贸d dzieci poprzez taniec 鈥撀Stowarzyszenie Rozta艅czony Malbork

>聽Design u偶ytkowy w stylu Zero Waste 鈥撀Fundacja Nielada Historia

Je艣li chcesz wzi膮膰 udzia艂 w spotkaniu 3 XII w Sky Club w Gda艅sku, wys艂ucha膰 prezentacji projektowych i mo偶e dorzuci膰 si臋 do tych pomys艂贸w 鈥 zapraszamy! Prosimy jednak o potwierdzenie uczestnictwa mailowo: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl lub telefonicznie: 58 352 45 46 do dnia 29.11.2019.

Partnerzy przedsi臋wzi臋cia: PRACODAWCY POMORZA oraz OMIDA GROUP.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Funduszu AKUMULATOR SPO艁ECZNY.
Zadanie dofinansowane ze 艣rodk贸w Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

殴R脫D艁O