TELEOPIEKA dla mieszkańców Wrzeszcza i Aniołek

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączamy do miejsc, w których prowadzona będzie usługa teleopieki.
Pilotażowy projekt prowadzony jest przez Fundację Gdańską.
Przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców Wrzeszcza i Aniołek, którzy ze względu na obawę o swoje zdrowie i życie musieli ograniczyć swoją aktywność.
Kto się może zgłosić?
→ Osoby chorujące przewlekle, np. na epilepsje czy cukrzycę, których choroba może objawiać się omdleniami czy utratą przytomności.
→ Osoby starsze, które ze względu na wiek obawiają się o swoje zdrowie

Co daje teleopieka?
→ Opaska życia monitoruje tętno i w razie zakłóceń daje znać ratownikowi, by ten w razie konieczności mógł wysłać pomoc.
→ Możliwość skontaktowania się beneficjenta z ratownikiem w razie złego samopoczucia 24 godziny na dobę.
→ Możliwość skontaktowania się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 ze swoim asystentem pomocy w sytuacji gdy potrzeba jest jakaś pomoc związana z ofertami bezpłatnymi świadczonymi przez miasto Gdańsk.
→ Możliwość skontaktowania się z osobą najbliższą za pomocą opaski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Nie możesz być w tym dniu?
Napisz do nas!
dom.sasiedzki@fundacjarc.org.pl