Szkolenie (webinar) z księgowości

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze (szkolenie on-line) dotyczącego obowiązków księgowych organizacji w tym w szczególności rozliczeń, sprawozdań finansowych oraz obowiązków ciążących na wszystkich organizacjach pozarządowych.

Przewidujemy również sesje pytań i odpowiedzi – w razie dodatkowych wątpliwości będzie również możliwość umówienia się na indywidualne doradztwo po szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się 25 marca (środa) o godzinie 16:30, a poprowadzi je Justyna Rostkowska – do osób, które się zapiszą roześlemy link do webinara około godziny 16:20.

Prosimy o zapisywanie się poprzez wysłanie maila na: lukasz.samborski@fundacjarc.org.pl
w treści maila podając nazwę organizacji oraz imię i nazwisko. Liczba miejsc ograniczona!

Zadania realizowane w ramach Centrum Organizacji Pozarządowych dofinansowane przez Miasto Gdańsk.

Agenda:

1. Organizacja na uproszczonej księgowości.
  2. Organizacja na pełnej księgowości bez działalności gospodarczej.
  3. Organizacja na pełnej księgowości z działalnością gospodarczą.
  4. Omówienie sporządzania CIT-8.
  5. Omówienie Elementów sprawozdania finansowego (bilans rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa).
  6. Jak podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe.
  7. Audyt – kto podlega badaniu przez biegłego rewidenta.
  8. Sprawozdanie z Działalności Fundacji do Ministerstwa oraz dla OPP.

Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/285676095747147/