Szkolenie (webinar) z ksi臋gowo艣ci

Serdecznie zapraszamy do udzia艂u w webinarze (szkolenie on-line) dotycz膮cego obowi膮zk贸w ksi臋gowych organizacji w tym w szczeg贸lno艣ci rozlicze艅, sprawozda艅 finansowych oraz obowi膮zk贸w ci膮偶膮cych na wszystkich organizacjach pozarz膮dowych.

Przewidujemy r贸wnie偶 sesje pyta艅 i odpowiedzi – w razie dodatkowych w膮tpliwo艣ci b臋dzie r贸wnie偶 mo偶liwo艣膰 um贸wienia si臋 na indywidualne doradztwo po szkoleniu.

Szkolenie odb臋dzie si臋 25 marca (艣roda) o godzinie 16:30, a poprowadzi je Justyna Rostkowska – do os贸b, kt贸re si臋 zapisz膮 roze艣lemy link do webinara oko艂o godziny 16:20.

Prosimy o zapisywanie si臋 poprzez wys艂anie maila na: lukasz.samborski@fundacjarc.org.pl
w tre艣ci maila podaj膮c nazw臋 organizacji oraz imi臋 i nazwisko. Liczba miejsc ograniczona!

Zadania realizowane w ramach Centrum Organizacji Pozarz膮dowych dofinansowane przez Miasto Gda艅sk.

Agenda:

1. Organizacja na uproszczonej ksi臋gowo艣ci.
  2. Organizacja na pe艂nej ksi臋gowo艣ci bez dzia艂alno艣ci gospodarczej.
  3. Organizacja na pe艂nej ksi臋gowo艣ci z dzia艂alno艣ci膮 gospodarcz膮.
  4. Om贸wienie sporz膮dzania CIT-8.
  5. Om贸wienie Element贸w sprawozdania finansowego (bilans rachunek zysk贸w i strat, informacja dodatkowa).
  6. Jak podpisa膰 i z艂o偶y膰 sprawozdanie finansowe.
  7. Audyt – kto podlega badaniu przez bieg艂ego rewidenta.
  8. Sprawozdanie z Dzia艂alno艣ci Fundacji do Ministerstwa oraz dla OPP.

Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/285676095747147/