XXIX Gala Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego

Zapraszamy Państwa do udziału w uroczystej Gali, podczas której poznamy laureatów i laureatki konkursu dla organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego.

Które z rekordowej liczby 98 fundacji i stowarzyszeń nominowanych w tym roku otrzymają statuetki Nagród Głównych? Kto tym razem otrzyma Nagrody Specjalne?

Dowiemy się już 30 listopada w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Pobierz bezpłatny bilet na wydarzenie: https://tiny.pl/c4tf9

RAMOWY PROGRAM:

17:30 – Poczęstunek | Ogród Zimowy ECS, okolice wejścia do Audytorium

18:00 – Rozpoczęcie Gali | Audytorium
▪ Uroczyste otwarcie Gali przez Organizatorów: Patrycja Medowska (Europejskie Centrum Solidarności) oraz Jerzy Boczoń (Fundacja RC)
▪ Wręczenie Nagród Specjalnych Bursztynowego Mieczyka
▪ Przerywnik Muzyczny – występ Studia Wokalnego UG z muzykami
▪ Wręczenie Nagród Głównych Bursztynowego Mieczyka
▪ Koncert Studia Wokalnego UG z muzykami

20:10 – Zakończenie Gali

Do zobaczenia na największym święcie pomorskiego III sektora!

Fundatorami Nagród i Partnerami Konkursu są Samorząd Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Europejskie Centrum Solidarności, Rzecznik Praw Obywatelskich, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Senatu RP, Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” oraz Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Organizatorem całego konkursu jest Fundacja RC, a współorganizatorem Gali Europejskie Centrum Solidarności.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Zawsze Pomorze, Magazyn Pomorski, ngo.pl oraz Radio Kaszëbë.