Centrum Organizacji Pozarządowych

To kompleksowe działania mające na celu wsparcie gdańskich organizacji pozarządowych w różnych zakresach. Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych oferuje podstawowe usługi, które mają pomóc nie tylko w rejestracji, ale także w późniejszym funkcjonowaniu.

Obejmują wsparcie ASYSTENTA młodych organizacji, którego zadaniem jest zdiagnozowanie potrzeb, zaopatrzenie działaczy w niezbędne informacje i wskazówki, ale także utrzymywanie stałego kontaktu, koordynowanie wsparcia udzielanego danej organizacji, monitorowanie i dokumentacja postępów.

Zakres wsparcia to także tzw. WIRTUALNE BIURO, w ramach którego możliwe jest zarówno udostępnienie adresu Fundacji, sal, szafek dających możliwość przechowywania dokumentów – już teraz na adresie Fundacji zarejestrowanych jest ok. 50 różnych podmiotów.

Od 2020 roku funkcjonować będzie w ramach GCOP także SPOŁECZNY NOŚNIK REKLAMY w przestrzeni Wrzeszcza, z której będą mogły korzystać organizacje pozarządowe promując swoje wydarzenia.

Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych
Okres realizacji