II Spotkanie Klubowe RC ju偶 we wtorek!

Piotr Stec b臋dzie go艣ciem naszego Spotkania Klubowego z RC ju偶 JUTRO o 16:30.
Do艂膮cz do wydarzenia: shorturl.at/amnC8 na Facebook’u!
Piotr jest Prezesem Zarz膮du Pomorskiej Sieci Centr贸w Organizacji Pozarz膮dowych, szkoleniowcem, trenerem i certyfikowanym doradc膮 formalnoprawnym dla organizacji pozarz膮dowych. Piotr porozmawia z Jerzym Boczoniem o tym, jak z jego perspektywy wygl膮da kondycja III sektora. Powie nam te偶, jakie obecna sytuacja kryzysowa sprawia zagro偶enia i szanse dla aktywno艣ci 鈥瀗a prowincji鈥. Dowiemy si臋 r贸wnie偶, jak wygl膮da pakiet antykryzysowy w pomorskim, czyli na co NGOsy faktycznie mog膮 liczy膰.

Dla wszystkich nieposiadaj膮cych Facebook’a dobra wiadomo艣膰. Nagranie ze spotkania zostanie umieszczone na naszej stronie!