II Spotkanie Klubowe RC już we wtorek!

Piotr Stec będzie gościem naszego Spotkania Klubowego z RC już JUTRO o 16:30.
Dołącz do wydarzenia: shorturl.at/amnC8 na Facebook’u!
Piotr jest Prezesem Zarządu Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych, szkoleniowcem, trenerem i certyfikowanym doradcą formalnoprawnym dla organizacji pozarządowych. Piotr porozmawia z Jerzym Boczoniem o tym, jak z jego perspektywy wygląda kondycja III sektora. Powie nam też, jakie obecna sytuacja kryzysowa sprawia zagrożenia i szanse dla aktywności „na prowincji”. Dowiemy się również, jak wygląda pakiet antykryzysowy w pomorskim, czyli na co NGOsy faktycznie mogą liczyć.

Dla wszystkich nieposiadających Facebook’a dobra wiadomość. Nagranie ze spotkania zostanie umieszczone na naszej stronie!