Gda艅ski Fundusz S膮siedzki 2020

Celem Fundacji RC jest wspieranie gda艅skich organizacji pozarz膮dowych (stowarzysze艅 i fundacji)  oraz mieszka艅c贸w i grup nieformalnych w dzia艂aniach na rzecz inicjatyw spo艂ecznych. W 2020 roku Miasto Gda艅sk po raz trzeci powierzy艂o Fundacji RC funkcj臋 operatora Gda艅skiego Funduszu S膮siedzkiego!

Chcemy by膰聽 przewodnikami dla spo艂ecznik贸w i aktywnych Gda艅szczanek i Gda艅szczan. Robimy to poprzez聽聽udzielanie informacji, konsultacji, doradztwa i wsparcia organizacyjnego dla planowanych przedsi臋wzi臋膰.聽 聽
Sk艂adaj膮c swoj膮 ofert臋 na otwarty konkurs聽GFS 2020 (sprawd藕 wi臋cej na http://gfs.org.pl/ oraz na profilu #Gda艅ski Fundusz S膮siedzki na Facebooku) mo偶ecie zrealizowa膰 w艂asne pomys艂y na integracj臋 i popraw臋 jako艣ci 偶ycia w miejscu zamieszkania, w艂膮czaj膮c do wsp贸艂pracy s膮siad贸w, lokalne firmy czy instytucje.聽

ZAPRASZAMY DO WSP脫艁PRACY przedstawicieli grup nieformalnych oraz gda艅skie organizacje spo艂eczne!

Zesp贸艂 RC