Gdański Fundusz Sąsiedzki 2020

Celem Fundacji RC jest wspieranie gdańskich organizacji pozarządowych (stowarzyszeń i fundacji)  oraz mieszkańców i grup nieformalnych w działaniach na rzecz inicjatyw społecznych. W 2020 roku Miasto Gdańsk po raz trzeci powierzyło Fundacji RC funkcję operatora Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego!

Chcemy być  przewodnikami dla społeczników i aktywnych Gdańszczanek i Gdańszczan. Robimy to poprzez  udzielanie informacji, konsultacji, doradztwa i wsparcia organizacyjnego dla planowanych przedsięwzięć.
Składając swoją ofertę na otwarty konkurs GFS 2020 (sprawdź więcej na http://gfs.org.pl/ oraz na profilu #Gdański Fundusz Sąsiedzki na Facebooku) możecie zrealizować własne pomysły na integrację i poprawę jakości życia w miejscu zamieszkania, włączając do współpracy sąsiadów, lokalne firmy czy instytucje.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY przedstawicieli grup nieformalnych oraz gdańskie organizacje społeczne!

Zespół RC