Dom Sąsiedzki w Pałacu

Projekt Domu Sąsiedzkiego ma na celu wspieranie rozwoju społeczności lokalnej Wrzeszcza poprzez angażowanie mieszkańców w różnym wieku we wspólne inicjatywy. Wszyscy mieszkańcy mają szansę znaleźć u nas przestrzeń dla siebie i swoich zainteresowań bądź jako uczestnicy bądź prowadzący.

Swoje działania kierujemy szczególnie do seniorów, dzieci i młodzieży oraz aktywnych rodziców, jednak jesteśmy otwarci także na wszystkie inne zainteresowane grupy. W ramach Domu funkcjonują zarówno spotkania o charakterze stałym jak i jednorazowe mające na celu szeroką integrację społeczności dzielnicy.

Dom sąsiedzki otwarty jest w godzinach od 10:00 do 19:00, 5 dni w tygodniu. W soboty po uprzednim ustaleniu tego faktu z Koordynatorką DS.

Aktualne wydarzenia:

Sprawdź na Facebooku