Bezpłatne porady prawne do odwołania będą udzielane wyłącznie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Szanowni Państwo,

w związku z czasowym zawieszeniem działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, informujemy, iż zarezerwowana przez Państwa w okresie 16.03.-27.03.2020 r. wizyta w punkcie została anulowana.

W celu umówienia się na poradę prosimy o kontakt telefoniczny  pod numerem tel.: 58 344 40 39 lub 504 871 478 bądź o kontakt mailowy: biuro@fundacjarc.org.pl

Aby uzyskać poradę przez telefon bądź drogą elektroniczną, konieczne do uzyskania porady będzie uprzednie nadesłanie skanu lub zdjęcia podpisanego oświadczenia o braku środków na poniesienie kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Oświadczenie należy złożyć na adres e-mail: biuro@fundacjarc.org.pl

Poniżej link do wymaganego druku oświadczenia o usługę „na odległość”: